Monday, December 17, 2018

Gjithçka gati për finalen e Europa Ligë

Për kupën më të vogël të futbollit kontinental, që do të dorëzohet mbrëmjen e së mërkurës në stadiumin e Lionit, ka nisur numërimi mbrapsht. Nga...

Manchester Utd shifër rekorde për shqiptarin

Manchester United është gati të paguajë klauzolën 49 milionë euro që Elseid Hysaj ka në kontratën e tij me Napoli-n. Blerja e mbrojtësit të...

ARSYEJA E ÇUDITSHME PSE MESSI NUK LUAJTI NË NDESHJEN NDAJ LEVANTES

Ishte java e parafundit e La Ligas dhe Barcelona po shkonte drejt një rekordi, pasi deri mbrëmjen e së dielës nuk kishte pësuar asnjë...

Juventusi nuk e lëshon Dybalan, “është e ardhmja e klubit”

Dybala nuk do të largohet nga “Zonja e Vjetër”, thotë Marotta, i cili kërkon që Juve të arrijë në nivelin e Real Madridit dhe...

Dorëzohet Ronaldo, do të paguajë 30 milionë euro gjobë

Mes pagës strasferike dhe sposorëve gjigandë, Cristiano Ronaldo e ka luksin që të falë disa miliona, kur në mes është dhe fjala ‘burg’. Portugezi,...

Salah: Nuk jam ende në nivelin e Messit dhe Ronaldos

Ylli egjiptian ka zhvilluar sezonin më të mirë në karrierën e tij. Mohamed Salaha ishte befasia më e këndshme e këtij sezoni, pasi që nga...

Këpuca e Artë i takon “mbretit” Lionel Messi (Video)

Mohamed Salah ishte kërcënimi i vetëm për Lionel Messin për ta marrë primatin e golashënuesit më të mirë në Evropë. Egjiptiani shënoi një gol në...

NEYMAR I PËRGJIGJET ZËRAVE PËR TRANSFERIMIN E TIJ TE MAN.UNITED

Sulmuesi brazilian Neymar, është shndërruar në krye lajm lidhur me të ardhmen e tij, pasi po spekulohet shumë për largimin e tij nga Paris...

Andre Silva i sakfrifikuari i Milanit për të financuar merkaton e...

Andre Silva mund të largohet nga Milani për t’u transferuar në Premierligë. Me shumë mundësi Andre Silva do të sakrifikohet nga Milani në verë për...

Andre Silva i sakfrifikuari i Milanit për të financuar merkaton e...

Andre Silva mund të largohet nga Milani për t’u transferuar në Premierligë. Me shumë mundësi Andre Silva do të sakrifikohet nga Milani në verë për...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër