Friday, December 14, 2018

FABREGAS MË NË FUND FITOI MEDALJEN TË CILËN BABAI IA KISHTE...

Cesc Fabregas ka bërë një synim të tij realitet, dhe ky ishte fitimi i FA Cup me Chelsean. Chelsea ia plotësoi këtë “dëshirë” Fabregasit me...

Eintracht Frankfurt fiton Kupën e Gjermanisë pas 30 viteve duke e...

Eintracht Frankfurt është fitues i Kupës së Gjermanisë për sezonin 2017/2018. Skuadra që u drejtua për herë të fundit nga trajneri Niko Kovac, ka mposhtur...

Mayweather: Mund të fitoj 1 miliardë dollarë nëse rikthehem në ring

Boksieri amerikan Floyd Mayweather, 50 fitore e asnjë humbje në ring si profesionist, ka konfirmuar sot se nuk ka asnjë plan që të rikthehet...

Gjiganti italian ofron 100 milionë euro për Luis Suarez

Luis Suarez mund të jetë një nga surprizat e kësaj vere. Uruguai kërkon kohë për të vendosur mbi të ardhmen dhe tani ai ka...

BELLEW E CAKTON RIVALIN E RADHËS

Pasi fitoi edhe revanshin ndaj David Haye, boksieri britanik Tony Bellew ka deklaruar sot se synon të zhvillojë një duel ndaj boksierit amerikan Andre...

Ronaldo ka ofruar të paguaj 14 milionë euro

Ylli i Real Madridit ka qenë në luftë ligjore me autoritet e Spanjës dhe ka pranuar fajin e tij në katër vepra për evazion...

“Messi i ri” rrëfen makthin: Kisha kriza ankthi, nuk më ndihmoi...

Bojan Krkic ka rrëfyer për “The Guardian” problemet që ka pasur përgjatë karrierës së tij, që pritej të ishte fantastike, pasi talenti i Barcelonës...

Buffon të enjten jep një lajm, sigurt të dhimbshëm

Pas një sezoni me trofe me Juventusin, portieri i Italisë pritet që të tregojë për të ardhmen dhe karrierën e tij Gianluigi Buffon do të...

ZYRTARE: LISTA E BRAZILIT ME 23 LOJTARËT QË DO TË LUAJNË...

Botërori i Rusisë të fillojë edhe një muaj, dhe Brazili është një ndër pretendentët kryesorë për fitimin e turneut. 5 herë kampionët e Botës, para...

Aubameyang priste që Wenger të qëndronte në Arsenal

Gabonezi ishte i lumtur që shënoi golin e fundit në urdhra të trajnerit legjendar të Arsenalit por ai ka menduar që do të kalonte...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër