Thursday, June 21, 2018

Nëna e Ronaldos tregon se a flasin në shtëpinë e tyre...

Nëna e Cristiano Ronaldos, Dolores Averio, ka dhënë një intervistë për ‘La Magazine’, revistën javore të gazetës L’Equipe në shtëpinë e saj në Madrid. Në...

AS: Neymar u takua dy herë me Realin, blerja e tij...

Gazeta e përditshme spanjolle “AS” raporton se Neymari është në kontakt me Real Madridin për të kaluar në kryeqytetin spanjoll në verë dhe se...

Zyrtare: Bayern Munich e shpërblen Robbenin

Robben do të vazhdojë ta veshë fanellën e Bayernit edhe sezonin 2018/19. Bayern Munich ka bërë të ditur se Arjen Robben dhe Rafinha, të cilët...

“Këpuca e Artë” pritet të shkojë sërish për Messin, për ta...

Messi pritet të konfirmohet si fitues i "Këpucës së Artë" për sezonin 2017/18, çmimi i pestë në karrierë.     Salah është fitues i “Këpucës së Artë”...

Milani fiton dhe kualifikohet në fazën tjetër të Europa League

Milani e ka mposhtur 1-0 Ludogoretsin në ndeshjen e kthimit e zhvilluar në "San Siro". Siguroi biletën për më tutje. Milani ka siguruar biletën për...

KA ARDHUR KOHA KUR GIOVINCO PAGUHET MË SHUMË SE IBRAHIMOVIC

Zlatan ibrahimovic kishte pagën vjetore në Manchester United rreth 19 milionë euro, ndërsa pasi që kaloi në Hollywood, rregullat e MLS nuk lejojnë që...

Megjithatë Messi ftohet për ndeshjen e fundit të Barcelonës këtë sezon

Ernesto Valverde ka vendosur t’i ftojë të gjithë lojtarët që i ka në dispozicion për ndeshjen e fundit të Barcelonës këtë sezon. Barcelona do ta...

SHIKUESIT DISA CENTIMETRA LARG BOLIDIT – SHIKONI PAMJET

Ekipi i Mercedesit në Formula 1 është i njohur për organizimin e ngjarjeve të veçanta promocionale për shikues dhe sponsorë.Një e tillë u organizua...

HULUMTIM – SA VLEN KUPA E ITALISË? Shikojeni

Sonte, në Olimpico të Romës zhvillohet finalja Kupës së Italisë në futboll ku takohen dy prej klubeve më me nam në këtë shtet dhe...

Neymar u thotë bashkëlojtarëve se s’kthehet më në PSG pas Botërorit

Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar u ka thënë bashkëlojtarëve se nuk do të rikthehet në klub pas Kupës së Botës, që zhvillohet muajin ardhshëm...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër