Sunday, April 22, 2018

Ekslozive :Ja me kë do të përballët Haxhi Krasniqi

oksieri kosovar, Robin Krasniqi do të jetë përball Bartlomiej Grafka në ndeshjen e 3 shkurtit.Junikasi do të ndeshet me polakun në garë për tu...

Krasniqi pritet të luftojë për titull të Evropës

​Boksieri kosovar Robin (Haxhi) Krasniqi pritet të luftojë për titull të Evropës në muajt e ardhshëm Robin Krasniqi pritet të përballet me rusin Stanislav Kashtanov,...

Barcelona Fiton Ndeshjen Kunder Real Madridit me Rezultat 3-0.

Sot ne oren 13:00 Ishe Loja Real Madrid Vs Fc Barcelona , Barcelona Fitoi Ndeshjen Kunder Real Madridit.Ne Minuten e 02:00 Ronaldo Shenon Gol...

​Zyrtare: Joshua kundër Joseph Parker

Kampioni i botës në boksin e peshave të rënda, Anthony Joshua e ka konfirmuar se do të ndeshet ndaj Joseph Parker për titujt IBF...

Milani fiton dhe kualifikohet në fazën tjetër të Europa League

Milani e ka mposhtur 1-0 Ludogoretsin në ndeshjen e kthimit e zhvilluar në "San Siro". Siguroi biletën për më tutje. Milani ka siguruar biletën për...

Në ditën e Pavarësisë, boksieri shqiptar: Nuk jam i kënaqur, doja...

Bernardin Jakaj ka mbajtur fjalën dhe ka arritur të mposht serbin, Stefan Paunovic, pikërisht në ditën e Pavarësisë së Kosovës me çka edhe më...

Bonucci: Gattuso na ndryshoi, kemi rrugë të madhe para na presin...

Pas fitores ndaj Sampdorias me rezultat 1-0, Leonardo Bonucci e falënderoi Gennaro Gattuson se ka arritur të transformojë Milanin. Kuqezinjtë janë të pamposhtur në 10...

Eksklozive ja pse parë Reali e mban Benzeman në ekip, ndërkohë...

Super sulmuesi i Lyon, Mariano ka qenë fantastik tek goli i dytë i Lyonit i shënuar minuta me parë nga Nabil Fekir. Mariano me një...

Pippo Inzaghi: “Vëllai im është perfekt për kombëtaren e Italisë”

Superpippo Inzaghi, trajneri aktual i Venezias, që militon në Seria B, përmes një deklarate të dhënë për “Radio Radio”, ka propozuar vëllain e tij,...

Arrestohet mbrojtësi i Villarrealit, dyshohet për vjedhje të rëndë (Foto)

Mbrojtësi i Villarrealit, Ruben Semedo është arrestuar nga policia për dyshimin se ka kryer një vjedhje të rëndë dhe ka mbajtur peng një person. Kjo...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër