Sunday, April 22, 2018

Pastore i hapur për t’u larguar nga PSG: “Do të shohim…”

​Pastore është i hapur për t’u larguar nga “Parc des Princes”. Objektivi i Interit, Javier Pastore, ka konfirmuar se është i hapur që të largohet...

Milan, Cutrone objektiv i skuadrave të mëdha

Sezoni i mirë i Patrick Cutrone nuk po kalon pa u vënë re jashtë mureve të klubit kuqezi. Menaxheri i sulmuesit të Milan nuk fsheh...

Ronaldo vs Salah: Cili është më i mirë këtë sezon?

Të dy sulmuesit kanë shënuar shumë gola në të gjitha garat në top pesë ligat europiane, por si duhet të krahasohen ata me numra...

Pippo Inzaghi: “Vëllai im është perfekt për kombëtaren e Italisë”

Superpippo Inzaghi, trajneri aktual i Venezias, që militon në Seria B, përmes një deklarate të dhënë për “Radio Radio”, ka propozuar vëllain e tij,...

Klubi anglez tentoi të nënshkruaj me Messin

Udhëheqësi i Manchester Cityt, Ferran Soriano, ka hedhur një goditje kundër Jose Mourinhos duke thënë se trofeu i fituar me një filozofi mbrojtëse sjell...

Milani fiton dhe kualifikohet në fazën tjetër të Europa League

Milani e ka mposhtur 1-0 Ludogoretsin në ndeshjen e kthimit e zhvilluar në "San Siro". Siguroi biletën për më tutje. Milani ka siguruar biletën për...

Krasniqi pritet të luftojë për titull të Evropës

​Boksieri kosovar Robin (Haxhi) Krasniqi pritet të luftojë për titull të Evropës në muajt e ardhshëm Robin Krasniqi pritet të përballet me rusin Stanislav Kashtanov,...

Arrestohet mbrojtësi i Villarrealit, dyshohet për vjedhje të rëndë (Foto)

Mbrojtësi i Villarrealit, Ruben Semedo është arrestuar nga policia për dyshimin se ka kryer një vjedhje të rëndë dhe ka mbajtur peng një person. Kjo...

Në ditën e Pavarësisë, boksieri shqiptar: Nuk jam i kënaqur, doja...

Bernardin Jakaj ka mbajtur fjalën dhe ka arritur të mposht serbin, Stefan Paunovic, pikërisht në ditën e Pavarësisë së Kosovës me çka edhe më...

Valencia nuk ka para ta blejë. Kondogbia drejt rikthimit te Interi,

Raportet në Spanjë thonë se Valencia nuk do arrijë të blejë Geoffrey Kondogbian nga Interi. Mesfushori u huazua te klubi spanjoll gjatë verës dhe impresioni...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër