Monday, March 19, 2018

Krasniqi pritet të luftojë për titull të Evropës

​Boksieri kosovar Robin (Haxhi) Krasniqi pritet të luftojë për titull të Evropës në muajt e ardhshëm Robin Krasniqi pritet të përballet me rusin Stanislav Kashtanov,...

Arrestohet mbrojtësi i Villarrealit, dyshohet për vjedhje të rëndë (Foto)

Mbrojtësi i Villarrealit, Ruben Semedo është arrestuar nga policia për dyshimin se ka kryer një vjedhje të rëndë dhe ka mbajtur peng një person. Kjo...

Në ditën e Pavarësisë, boksieri shqiptar: Nuk jam i kënaqur, doja...

Bernardin Jakaj ka mbajtur fjalën dhe ka arritur të mposht serbin, Stefan Paunovic, pikërisht në ditën e Pavarësisë së Kosovës me çka edhe më...

Valencia nuk ka para ta blejë. Kondogbia drejt rikthimit te Interi,

Raportet në Spanjë thonë se Valencia nuk do arrijë të blejë Geoffrey Kondogbian nga Interi. Mesfushori u huazua te klubi spanjoll gjatë verës dhe impresioni...

Bonucci: Gattuso na ndryshoi, kemi rrugë të madhe para na presin...

Pas fitores ndaj Sampdorias me rezultat 1-0, Leonardo Bonucci e falënderoi Gennaro Gattuson se ka arritur të transformojë Milanin. Kuqezinjtë janë të pamposhtur në 10...

Eksklozive ja pse parë Reali e mban Benzeman në ekip, ndërkohë...

Super sulmuesi i Lyon, Mariano ka qenë fantastik tek goli i dytë i Lyonit i shënuar minuta me parë nga Nabil Fekir. Mariano me një...

Bokseret Shqiptar e Nakauton Nje Bokserin Serb Në Një Vido

Bokseret Shqiptar Vs Serb Në Një Video Që Ja Vlen Të Shikohet! (Video)..! Kjo video ja vlen te shikohet sepse ketu shihen bokserat shqiptar duke...

Ekslozive :Ja me kë do të përballët Haxhi Krasniqi

oksieri kosovar, Robin Krasniqi do të jetë përball Bartlomiej Grafka në ndeshjen e 3 shkurtit.Junikasi do të ndeshet me polakun në garë për tu...

​Zyrtare: Joshua kundër Joseph Parker

Kampioni i botës në boksin e peshave të rënda, Anthony Joshua e ka konfirmuar se do të ndeshet ndaj Joseph Parker për titujt IBF...

Barcelona Fiton Ndeshjen Kunder Real Madridit me Rezultat 3-0.

Sot ne oren 13:00 Ishe Loja Real Madrid Vs Fc Barcelona , Barcelona Fitoi Ndeshjen Kunder Real Madridit.Ne Minuten e 02:00 Ronaldo Shenon Gol...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër