Wednesday, April 25, 2018

Pas kesaj gjith depotetë e Palamenti kosoves Ngurroj per te Bër...

Duda Balja është pjesë e parlamentit të kosovës në këtë legjistratur por konsiderohet si nje nga deputetet më seksi te trevave shqiptare qe vazhdimisht...

Kryeministri Ramush Haradinaj Uron Krishtelindjet.

I nderuari Ipeshkv, të nderuar besimtarë, Ju uroj Ditën e Krishtlindjës të gjithë besimtarëve të krishterë, me lutjet që në familjet tuaja dhe të gjithë...

Albin Kurti Kandidon Per Kryetar.

Erzen Vraniqi, anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të Vetëvendosjes, përmes një Statusi Ne Facebookun E Tjj Ka Thene se deputeti Albin Kurti do të...

Nje bizismen Shqiptar me Perkatis fetare Katalik ndihmoi ndërtimin e nje...

“Genigips” është lidere e tregut të punës në „baustellet“ e Zvicrës gjermanofolëse. Kompania e pronarit shqiptar radhitet ndër firmat më të njohura të gipsit në...

Valbona Fejzullahu Kerkon Ndihme.

Kjo eshte Valbona Fejzullahu nga Prishtina. Ajo ka me shume se nje vit qe po qendron e shtrire ne shtrat si pasoje e semundjes...

LISTA E DEPUTETËVE QË VOTUAN DHE NUK VOTUAN GJYKATËN SPECIALE

 LISTA E DEPUTETËVE QË VOTUAN DHE NUK VOTUAN GJYKATËN SPECIALE 55,VV Albin Kurti,VV,No 57,VV Glauk Konjufca,VV,No 58,VV Rexhep Selimi,VV,No 59,VV Afrim Hoti,VV,No 60,VV Faton Topalli,VV,No 61,VV Albana Fetoshi,VV,No 62,Pa GP Agim...

Ndirqohet Edhe Komuna e Shtimes.

PËR FUNDVIT, NDRIÇOHEN SHESHET DHE RRUGËT KRYESORE TË SHTIMES Shtime, 23 dhjetor 2017 - Me ardhjen e muajit dhjetor dhe afrimin e festave të fundvitit,...

Analisti Politik Arben Ahmeti thot qe Thaqi e Veseli T’hanen mund...

Analisti politik, Arben Ahmeti ka shkruar se mundësia që të hënën të ketë të arrestuar nga Gjykata Speciale, pavarësisht që është krishtlindje ‘i ka...

Lumir Abdixhiku -Pazert e thaqi e vezelit per Qfuqizimin e Gjykates...

Lidhja Demokratike e Kosovës nuk bëhet kurrë pjesë e prapaskenave të kapësve që synojnë rrënimin dhe izolimin e Republikës sonë. Shtetësia jonë, fati i qytetarëve...

Cila Eshte E Verteta E Gjykates Speciale.

Gjykata speciale mendojm qe do te filloj ne qershor te vitit 2018 . Hashim Thaqi Po Akuzohet Nga Gjykata Speciale Dhe Po Mundohet ta imponoje.Pdk...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër