Wednesday, April 25, 2018

Veton Surroi : Duhet Marrin Pjes deputet e Kosovës në varrimin...

Surroi: Pjesëmarrja e deputetëve të Kosovës në varrimin e Ivanoviqit do t’i bënte nder vendit Pjesëmarrja e një delegacioni parlamentar nga Kosova në varrimin e...

Kadaj-Bujupi: japë Dorëheqje nga te gjitha pozitat Vv sepse…

Donika Kadaj Bujupi është deputetja e radhës nga Lëvizja Vetëvendosje që ka hequr dorë nga të gjitha pozitat në kryesinë e VV-së. Indeksonline mëson se...

Delawie: politikanët që mbështesin nismën për shfuqizimin e Gjykatës Speciale –...

mbasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Greg Delaëie, gjatë një prononcimi për media i ka shprehur ngushëllime familjes së politikanit serb të vrarë,...

Albin e Gjuriqi me te njëjtën Platformë: jo Asociacion, por ndarje...

Gjuriqi dhe Albini me të njëjtën platformë: jo Asociacion, por ndarje të Kosovës Nga Rexhep Kastrati Gjuriqi tha se territori i Asocacionit do të jetë pjesë...

Rexhep Selimi : rren te madhe e thotë….

Rreth shkrimit “Rexhep Selimi konteston Komunikatën që merrte përgjegjësinë për vrasjen e civilëve”, Zëri, 15 janar 2018, ku po gjykohet Fatmir Lima. Nga Sinan Kastrati “Gjatë...

Selim Haziri (Bekria) : Shpërthen luftëtari i heshtur i UÇK-së ….

Shpërthen luftëtari i heshtur i UÇK-së Selim Haziri (Bekria) Njëri nga themeluesit e UÇK-së dhe bashkëpunëtori i ngushtë i Zahri Pajazitit, Selim Haziri-Bekria,ka shpërthyer me...

Del videoja e vrasjes se Oliver Ivanoviq (VIDEO)

Vritet Oliver Ivanoviq Lideri i iniciativës qytetare “Liria, Demokracia, Drejtësia” në Kosovë, Oliver Ivanoviq, është sulmuar mëngjesin e së martës me armë zjarri.Lideri i...

Vuçiç : vrasësi i Ivanoviçit është …..

A ishte shqiptar vrasësi i Ivanoviçit? Ja si i përgjigjet Vuçiç pyetjes së gazetares Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç u shfaq sot i acaruar duke...

E tmerrshme: foshnja e braktisur nga prinderit…gjendet në….

Kalimtari gjen foshnjën e braktisur lakuriq mes ferrave dhe bën diçka që askush në atë vend nuk guxon ta bëj Ndërsa një burre po kalonte...

​Zyrtare: Joshua kundër Joseph Parker

Kampioni i botës në boksin e peshave të rënda, Anthony Joshua e ka konfirmuar se do të ndeshet ndaj Joseph Parker për titujt IBF...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër