Monday, February 19, 2018

Kryeminstru Ramush Haradinaj ia rritë pagën edhe Hashim Thaçit ....

Ramush Haradinaj nuk do ta ketë më pagën më të lartë në Institucionet e Kosovës. Me ose pa dije, ai ka vendosur që t’ia...

Amerika merr vendim për Kosoven , Viza te cilat...

Amerika ‘hap dyert’ për shqiptarët, ja llojet e vizave që jepen Ambasada Amerikane publikon kriteret për të aplikuar për vizë të përkohshme punësimi. Janë mbi...

Daut Haradinaj kërkon nga Presidenti Thaqi , lirimin gjeneral Sylejman Selimit

Haradinaj kërkon nga Presidenti, lirimin gjeneral Sylejman Selimit (Foto) Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka mbështetur thirrjet drejtuar Presidentit Hashim Thaçi, nga i cili është...

“Epopeja e UÇK-së” Veprimtari i çështjes kombëtare, Adem Demaçi: Kjo epope...

“Epopeja e UÇK-së” Rezistenca heroike e komandantit legjendar Adem Jashari dhe familjes Jashari, Veprimtari i çështjes kombëtare, Adem Demaçi: Kjo epope nuk bën as të nëpërkëmbët...

Adem Demaqi & Ukshin Hoti –

Ukshin Hoti Lëvizja e proceseve politike në drejtim të demokracisë në Kosovë, por edhe në Shqipëri, do të ishte tepër dubioze dhe e ndarë me...

Paralajmrimi Nga SHBA Për Kosovën:Nese e prekni Gjykatën Speciale!

Shtetet e Bashkuara shprehën të premten “shqetësimin e thellë për përpjekjet e fundit në Parlamentin e Kosovës për të shfuqizuar ligjin”, për Gjykatën e...

Pse u formua SHIK-u, ç’ishte gjatë dhe pas luftës!

Shkruan: Peka Gashi. Me fillimin e luftës në Kosovë, fillojë edhe masovizimi dhe përkrahja e madhe, nga radhët e Atdhedashësve, Liridashësve të cilët gjaku nuk...

godet Hashim Thaçin Rand Hashim Thaqin /fali vrasësit e vajzave 3...

Veton Surroi godet Hashim Thaçin: I fali vrasësit e vajzave 3 dhe 9 vjeçe. Publicisti Veton Surroi përmes një postimi Facebook ka reaguar ashpër ndaj...

Ish Agjendi i SHIKUT Naim Miftari – Ju nuk e njihni...

. Ja postimi i plotë (Dikush o ka gënjen apo të gjithë Hashim Thacat dalin gënjeshtar dhe mashtrues...) Ju nuk e njehni Hashim Thaçin e...

Hashim Thaqi – Diaspora jonë me Fuqinë e saj ……

Diaspora jonë, me fuqinë e saj, ishte përherë pjesë e çdo zhvillimi në Kosovë. Por, sonte, afaristët tanë nga diaspora, u bënë bashkë në...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër