Friday, December 14, 2018

Ju lutem te keni Kujdes nga ky Mashtrues Diaspor e nderume

Ju bajm aplet qe te keni kujdes nga ky Mashtrues. i cili ne emer te skamnorve vjedh para ne menyr klasike . kinse aty po...

Që 12 muaj asnjë seancë e gjykimit të Ukë Rugovës

Ka kaluar gati plot një vit që nga seanca e fundit e gjykimit të Ukë Rugovës. Ka kaluar gati plot një vit që nga seanca...

Ronaldo poston foto i shtrirë me Georginën, fansat kapin detajin pikant

Kristiano Ronaldo po shijon në maksimum lidhjen e tij me Georgina Rodriguez, madje së shpejti do e zyrtarizojë këtë mardhënie me një ceremoni martesore. Duke...

Haxhi Avdyli i kundërpërgjigjet Albulena Haxhiut: Disa sot flasin palidhje

Reagon deputeti i LDK-së Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, i është kundërpërgjigjur deputetes së Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, pasi që kjo e...

SHBA-të ‘ftohen’ me Europën, Gjermania nis brezin e ri të ‘bishave’

Gjermania do të drejtojë gjithashtu edhe një projekt që ka si synim të përmirësojë aftësitë sulmuese të helikopterëve franko-gjermanë, “Tiger”, si dhe mënyrat e...

Limaj: Vetëpunësimi përmes zanatit, më efektivi

Limaj: Të rinjtë duhet të jenë më aktiv Në vazhdën e takimeve me të rinj, Nisma Socialdemokrate sot ka takuar të rinjtë në Shtime. Kryetari i...

Ministri Lekaj: Shoferët të jenë vigjilent dhe do kemi rrugë pa...

Me këtë rast, Ministria e Infrastrukturës thotë se është përgatitur me kohë për tu përballur me dimrin dhe rrugët që ka ky dikaster përsipër. Reshjet...

Kurti takoi Sindikatën e Pavarur të Sektorit Privat

Kurti sot ka pritur kryetarin e Sindikatës së Pavarur të Sektorit Privat të Kosovës, Jusuf Azemi, dhe Menaxheren e Burimeve Njerëzore të kësaj sindikate,...

LAJMI I FUNDIT: Tenton te ik Burdushi nga paraburgimi me metodat...

Një incident është regjistruar ne qendrën e parag/urimit ku një person ka tentuar te arr/atisen dhe sipas Policisë personi ne fjalë është Burdushi, ai...

Tronditet Serbia: Rusia nuk pengon Kosovën në Interpol

Por, tronditje të madhe morën nga Rusia në këtë pikë. Mediat në Serbi kanë mbetur të tronditura nga një hap që e bëri Rusia, miku...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër