Thursday, November 15, 2018

Milaim Zeka : Nente “faktet” e mercenarit Parim Olluri

Nente "faktet" e mercenarit Parim Olluri...!!! Montuesi i ketij rasti eshte shoku i ngushte i parim urit dhe vehbi zagarit. Po keta jane mercenar te...

Arbana Xharra – këshilltarja e Kadri Veselit nuk i ka kursyer...

Edhe këshilltarja e Kadri Veselit nuk i ka kursyer kritikat ndaj kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj për mos dhënien e vizës nga ana e...

ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, Flet Kallashi

Çmendet Kallashi, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, shikoeni (Foto/Video) Çmendet Kallashi, i la të gjithë...

pas ndarjesë së VV’së, Kjo Parti dot formohet shum Shpejt

Krijohet Partia e Re nga ndarja e VV’së, ja si ia vendosin emrin?! Grupi i të pakënaqurve, të cilët dhanë dorëheqje nga Lëvizja Vetëvendosje, shumë...

Qartet – Milaim Zeka Me lujte koqe me Ameriken…!!!

Sod Milaim zeka ka dhan ni shqarim ne fb e ti ja poshtimi i ti i plot Me lujte koqe me Ameriken...!!! Ju kujtohen pergjimet...

I vetmi i faluri i vetëm i Serbisë, prej 489 shqiptarëve,...

Por, ato intervista, sipas disa ish të burgosurve të tjerë, shpeshherë edhe vlerësoheshin si “marketing” për autoritetet serbe në sytë e botës, të cilat...

Ramushit edhe Anites ja paska refuzu Amerika vizen! Kjo nuk asht...

Ramushit edhe Anites ja paska refuzu Amerika vizen! Kjo nuk asht shenj e mire per ne Lajmi.net, që është i afërt me zyrtarë të lartë...

Ismet Beqiri – Gjykata Speciale nuk është dëshirë e jona,por ajo...

Të dashur anëtarë dhe simpatizant të LDK-së Sot gjatë ditës lexuam një deklaratë,më mirë të themi një të pavërtetë,nga ai që ka irituar,shqetësuar familjar e...

Milaim Zeka e Akuzon Randë Agron Mustafa per shum Krime …

Agron Mustafa po ushtron presion ndaj IPK-se Drejtori i Vales, Agron Mustafa, i njohur ne publik per falimentimin e kesaj kompanie, porsa erdhi ne krye...

Qartet Labinot Tahiri . Edhe ne si Populli do rrim Te...

Labini Tahiri me duket qe i ka dal gjumi e flet Raliteti tani . ka ka me nje Postim ne proflil e ti be facebooke...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër