Friday, December 14, 2018

Nazim bllaca Mohon se ka Kryer Vrasjen e XHemajl Mustafes Ata...

Xhemail Mustafa u vra nga dy sulmues të panjohur para apartamentit të tij në Prishtinë, më 23 nëntor të vitit 2000.Njohuritë e reja e...

Haliti: Jam angazhuar shumë që të mos vritet Bujar Bukoshi

Xhavit Haliti thotë ka bërë shumë “luftë” për të mos u vrarë e për të mos u marrë peng Bujar Bukoshi, ish-kryeministër i Kosovës...

Një i vrarë dhe katër policë të plagosur

Katër policë janë plagosur gjatë një përpjekje për të arrestuar një të dyshuar, i cili kërkohej nga gjykata. Ngjarja ka ndodhur në Oklahoma të SHBA’ve...

Vdekja e dytë brenda familjes Muharremaj,

Pas vdekjes së Blerandit, ka humbur jetën edhe Daut Muaharremaj nga Suhareka Familja Muharremaj është sërish në zi. Pas vdekjes së Blerandit i cili u ther...

Vrasja e dytë në familjen Muharremaj nga Suhareka, flasin familjarët

Familja Muharremaj hapi dy të pame të një pas njëshme, kjo për shkak se dy djemtë e kësaj familje nga Gjinoci, pas dy përleshjeve...

Albin Kurti përkulet te varri i Alija Izetbegoviç, por ende s`e...

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka vizituar varrin e Alija Izetbegoviçit dhe monumentin e 1 mijë e 601 fëmijëve të vrarë në Sarajevë. Me...

Anton Quni tregon si u këmbyen 100 të burgosur shqiptarë me...

Anton Quni tregon si u këmbyen 100 të burgosur shqiptarë me 10 të vrarë serbë Autori: Lajmi.net Lajme, Nacionale21:33, 29 April 2018 Një oficer i huaj...

“Ma hangsh…, robt t’i q***, a e përdor me gojë shumë...

Kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin, të gjithë e kemi parë që jo rrallë herë në Kuvend ka shpërthyer në sharje ndaj deputetëve....

Vrasja e kosovarit nga algjeriani në Francë, familjarët në Skivjan flasin...

29 vjeçari nga Gjakova, Sefedin Nimonaj të mërkurën u vra nga fqinji i tij në qytetin Mulhouse të Francës. Babai i tre fëmijëve u...

I armatosuri tenton të vjedhë fëmijët në shkollë, nëna e vret...

Një i armatosur që ka tentuar të vjedhë fëmijët dhe familjarët e tyre jashtë një shkolle në Sao Paulo është vrarë nga një nënë. Kamerat...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër