Monday, October 22, 2018

Biografia per jeten e Vepren e Komandati Legjendar Adem Jashri

Adem Jashari lindi në rajonin e Prekazit të Drenicës në Kosovë, më 28 nëntor 1955. Ai është një nga arkitektët kryesor të Ushtrisë Çlirimtare...

imami Elvis Naçi: Pyetet për homoseksualët, të lë pa fjalë...

Pyetet për homoseksualët, imami Elvis Naçi të lë pa fjalë me përgjigjen e tij Imami Elvis Naçi ka habitur mëngjesin e sotshëm me disa prej...

Ja si të largoni kollën kronike dhe sekrecionet e mushkërive brenda...

Ja si të largoni kollën kronike dhe sekrecionet e mushkërive brenda natës! Askush nuk i pëlqen të ketë një kollë të vazhdueshme që mund të...

Pse Turqit i quajne Shqipëtarët Arnautë?!

Shumë prej nesh kemi dëgjuar ose kemi qënë prezent që shqipëtarët i quajnë arnaut. Por të pakët janë ata njerëz që e dine kuptimin...

Agim Elmazi & – Agim boka – Kenga Skenderbut a

Ne do Angazhohemi qe te sjellim vido ma te reja nga shahirat Agim Elmazi & - Agim boka - Kenga Skenderbut Kenduar kang e princit...

Kur’ani më i madh në botë, 700 metra i gjatë dhe...

Një egjiptian që kishte braktisur shkollën shpreson të hyjë në histori pasi ka kaluar tre vite duke e krijuar, atë që beson ai të...

Mitrovica, “Arabia” e vogël midis Kosovës: Largohet alkooli, shërbehet iftar në...

Qyteti i Mitrovicës del edhe një herë në skenë me paradokset që ofron. Përveç si qytet i ndarë, Mitrovica njihet edhe si një Arabi...

Çfarë fshihet në Trekëndëshin e Bermudës? Studiuesit: Retë “sillen” çuditshëm (Video)

Për vite me radhë shumë anije dhe avionë janë zhdukur në mënyrë misterioze pa lënë asnjë gjurmë në këtë pjesë të planetit tonë. Bëhet fjalë...

Vandam befason me deklaraten e tij..Nëse dëshironi të hani shëndetshëm, ndjekeni...

Aktori i njohur i Hollivudit, Jean-Claude Van Damme, në një emision të kanalit MBC Masr, pyetjes së moderatores për ushqim të shëndetshëm iu përgjigj...

Avokatja më seksi shqiptare është lesbike?! Kapet ‘mat’ duke u puthur...

Format e saj bombastike e kanë shndërruar atë në një nga personazhet e preferuar të mediave rozë, të cilat e kanë etiketuar si avokatja...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër