Sunday, November 18, 2018

imami Elvis Naçi: Pyetet për homoseksualët, të lë pa fjalë...

Pyetet për homoseksualët, imami Elvis Naçi të lë pa fjalë me përgjigjen e tij Imami Elvis Naçi ka habitur mëngjesin e sotshëm me disa prej...

Fakte që nuk i keni ditur: Sa ishte rroga e Enver...

Në listën e 33 drejtuesve të qeverive shqiptare, prej vitit 1912 deri më sot, Enver Hoxha ishte kryeministri i 22­të. Ai e mbajti këtë...

Pse Turqit i quajne Shqipëtarët Arnautë?!

Shumë prej nesh kemi dëgjuar ose kemi qënë prezent që shqipëtarët i quajnë arnaut. Por të pakët janë ata njerëz që e dine kuptimin...

Ja si të largoni kollën kronike dhe sekrecionet e mushkërive brenda...

Ja si të largoni kollën kronike dhe sekrecionet e mushkërive brenda natës! Askush nuk i pëlqen të ketë një kollë të vazhdueshme që mund të...

Avokatja më seksi shqiptare është lesbike?! Kapet ‘mat’ duke u puthur...

Format e saj bombastike e kanë shndërruar atë në një nga personazhet e preferuar të mediave rozë, të cilat e kanë etiketuar si avokatja...

Biografia per jeten e Vepren e Komandati Legjendar Adem Jashri

Adem Jashari lindi në rajonin e Prekazit të Drenicës në Kosovë, më 28 nëntor 1955. Ai është një nga arkitektët kryesor të Ushtrisë Çlirimtare...

Agim Elmazi & Elmi Agushi & Xhemail haliti

Ne Angazhohemi per ta rujt tra diten ton Shqiptare Agimi Elmia e Xhema vin si gjdo her me kang e tyre Gjith nje per heroj tan...

Motrat Mustafa – Ti s’je n’veti moj dashni (Gezuar 2018)

Motra Mustafa vin me nje vit te tyre https://www.youtube.com/watch?v=45MkXnngNps

Agim Elmazi & – Agim boka – Kenga Skenderbut a

Ne do Angazhohemi qe te sjellim vido ma te reja nga shahirat Agim Elmazi & - Agim boka - Kenga Skenderbut Kenduar kang e princit...

zhuta -Kenduar Deshmorit Blerim Balaj

Ne do punoj per ta rujt traditen ton shqiptar nonstop dot jem me ju Shahirat e kosoves keta jan nje prej shahirave qe bajn atmosfer ashtu...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër