Sunday, November 18, 2018
Ne DAvidovc tek ylber shabani Agim Elmazi - A More Vllazen Jem Habit Me nje per qef ket ylber shabani ne davidovc Agim elmazi me djali e ti kendon nje kang te bukur a more vellazen qe kjo kang...
Agim Elmazi & Elmi Agushi & Xhemal Halili - Qerim Jetishin Ne Dramja te Ferizaj te shoku une Sali Derguti nje Adhurusi e tyre i flakt thuja prej Femiries i ndegjon me entuzjazem keta rapsodet Agim elmazin Elmi Agushin...
Vellezrit Gashi - Me shkoj T'rit ne Gurbet Me shkoj T'rit ne Gurbet Vellezrit Gashi Te Elsadat Sejdiu ne Zllatar komuna e ferizajt ku e kalli krejt bre ketu e kendoj ket kang mas mirti vellezrit gashi - tash kaluan...
Stafi i rapsodeve ju pershendes juve Vido eshte posht postimit Ne si Staf Angazhohemi per ta rujta traditen ton shqiptar nese keni naj vrejte apo sygjerim per ne ju lutem te na shenoni po do nje kerkes po kritik na...
Ne Nje Emision Tek Shpetim Desku I Ftuar Kengetari Duli, Bashk Me Shpetimin I Behet Nje Kamer E Mshefte Kengetarit Duli Si dhe Ju Mbetet Ta Shihni Video.   https://youtu.be/I-Gs3xo81SE
Ne Angazhohemi per ta rujt tra diten ton Shqiptare Agimi Elmia e Xhema vin si gjdo her me kang e tyre Gjith nje per heroj tan . Kenga e tyre ndegjohet anekend botes Shqiptare https://youtu.be/IuYXC3U8-nc

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër