Wednesday, April 25, 2018
Home Ajo Page 7

Ajo

Femra

Rrefim i pa par deri me tani : Thot se e kam gjoksin XXL,...

Lindsey Pelas ka qenë një nga femrat më të ndjekura në vitin 2017 në Instagram. Numri i fansave të saj ka shkuar në më tepër se 7.1 milionë, kundrejt 2.4 milionëve që kishte një vit...

Meshkujt shqiptarë nuk dinë të bëjnë seks, të paaftë në shtrat

Zhaklina është njëra prej atyre blogereve që të tjerët e cilësojnë si “vajza me bo*e”. Një mëndje ndryshe nga mentaliteti i vendit të saj. Prej disa muajsh ajo është bërë pjesë e një portali ku...

Rrefimi i pa parë : Në fillim nuk doja, pastaj j’u luta të më..

Un jam Megi , nje dite isha me shoqen time e po pinim kafe si gjithmon isha e lyer e rregulluar por ate dite kisha veshur nje fustan super te ngushte qe mi tregonte...

Kushëriri më hoqi tangat, pastaj

Po shkruaj historin time,qe ka ndodhur ne muajn gusht.Jam 17 vjece dhe jetoj ne tr.Kishim dasem dhe e nisem qe 10 dite para, aty kisha shumë njerëz qe njihja.Mirpo me nje kusheri timin shkoja shumë...

Cilët lloje të njerëzve tradhëtojnë më shumë

Kënga e famshme “Jimmy Soul song” thotë “Nëse dëshiron te jetosh një jete te lumtur kurrë mos e marto një femër te bukur” (“If You Want to Be Happy for the Rest of Your...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër