Saturday, May 26, 2018
Home Ajo Page 6

Ajo

Femra

Dua një mashkull që do të më cmend , Arta nga Ferizaji befason me...

Dua një mashkull që do të më cmend , Arta nga Shkupi befason me kerkesen e saj..Përshëndetje jam Arta nga Shkupi , dua një mashkull që nuk do të derdhet shpejt, dua të më...

A ka meshkuj qe mund te me rezistoje deri 6 here.. Ja Numri im...

Aferdita nga Vushtrria ne profilin e saj ne facebook e ka postuar nje postim ku kerkon meshkuj qe mund t’i rezistoj deri 6 turra. Ajo edhe ka vene bast se nese dikush i rezistone...

Mbani Frymen: Kapet mat Diellza Kolgeci me të dashurin e saj, nuk do ta...

Diellza njihet si femër e suksesshme e cila tërë këto vite, përveç modelimit është marrë edhe me shumë aktivitete të tjera. Madje, atë kemi pasur mundësi ta shohim në rolin e aktores. Ajo këto...

Ermali e perjashtoi Rashelin pasi.. u publikua kjo.. / Mbani frymën kapet mat: Ja...

Ndonëse tashmë Rashel ka nisur rrugëtimin e saj në televizion në një rrëfim për opinion.al ajo tregon se pavarësisht kësaj eksperiencë prioritet për të janë rezultatet në shkollë.“Rashel koheve te fundit eshte pare me...

Qepen vajzat shqiptare. Për 10 minuta sërish të virgjëra, ja në cilat qytete aplikohet...

Me dhjetëra vajza u drejtohen klinikave obstetrike-gjinekologjike për të rindërtuar himenin e virgjërisë. “Qepja”, që quhet në gjuhën popullore, kërkohet prej tyre si një nevojë e domosdoshme për të krijuar familje apo për të...

Kjo është e tepërt, Bleona e publikon videon duke e bërë me një mashkull...

Bleona Qereti njihet për fotot provokuese që herë pas here publikon në rrjetet sociale. Por së fundmi duket se e ka tepruar shumë pasi ka publikuar një video gjatë raportit seksual me një mashkull.Nuk...

18-vjeçarja nga Kopliku: I thashë më dhemb, po më lëndon shume me madhesin e…

Një adoleshente ka zgjedhur të ndajë historinë e saj me lexuesit e faqes tonë, në përpjekje për të marrë këshilla mbi lidhjen që po përjeton me një djalë më të madh në moshë. Kjo...

Ilda Bejleri çmend meshkujt, qull dhe me këmbët hapur

Seksi dhe dalldisëse...! Moderatorja sportive nuk mund të provokonte më keq se kaq meshkujt ngado që e ndjekin në rrjetet sociale. Ilda Bejleri duket se e ka marrë shumë seriozisht stërvitjen, aq më tepër që...

Shokuese! 38-vjeçari nga Kosova kap gruan duke e tradhtuar me atë që se priste...

Një 38-vjeçar ka telefonuar sot në “Aldo Morning Show” nga ku kërkoi njohje. Sokoli tha se është divorcuar pas një martese 12-vjeçare për shkak se kishte kapur bashkëshorten me një tjetër. Ai ka thënë në “Aldo...

SKANDAL: “A don ta provosh ti?”, Besi lëshon gojën në emision dhe “i nxin...

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe Ija e tij e famshme kanë qenë të ftuar këtë mëngjes në emisionin e gatimit “Kush vjen për drekë. “Humoristi i cili njihet për batutat e tij, ka...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër