Monday, February 19, 2018
Home Ajo Page 3

Ajo

Femra

Ekslozive: Kjo është koha kur partnerët tradhtojnë më së shumti

Shkenca nuk ka gjetur ndonjë mënyrë se si të mos na thyhet zemra (ende), por të paktën mund të na tregojë se kur mund të ndodh. Psikologët e quajnë atë “kruarja 7-vjeçare”. Nëse emri ju...

Ekslozive Marina Fara: shfaqet e mrekullueshme në këto (Vido)

Marina Fara ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej ku shfaqet shumë e bukur dhe në formë. Edhe pse ka ekspozuar vetëm fytyrën gjë që ndodh rrallë, Marina u pëlqye shumë...

Pajtesa e ‘Çka ka Shpija’, tregon më shumë se ç’duhet format trupore

Fiona Gllavica është ndër aktoret më të komentuara në shoubizin shqiptar. Ajo për opinionin e gjerë njihet si Pajtesa, gruaja e Hamdit tupit në serialin mjaft të shikuar ‘Çka ka Shpija’. Lirisht mund të themi se...

Sanije Malaj: këngëtarja tregon pse e “fshehu” emrin e vërtetë

Emri i saj i vërtetë është Sonja por të gjithë e njohim si Soni, ndërsa disa herë ka qarkulluar se dikur ajo quhej Sanije. Në një intervistë për “Pop Culture” Soni Malaj ka treguar sesi...

Ekslozive: kur Blerona Zeqiri provokon keq me format trupore (Vido)

Vido hapet pas nje Reklame 3 apo 4 sekondave Personazhi më i komentuar edhe për këtë vit ishte padyshim edhe moderatorja Blerona Zeqiri, shkruan Gazeta Blic.Ndonëse më shumë është në qendër të vëmendjes për...

Ekslozive :E Papritur: Çmendet Marina Vjollca, i drejtohet Big Mamas: “Qepe gojën moj e...

Marina Vjollca është një nga moderatoret e dashura të ekraneve shqiptare. E qeshur dhe gjithmonë me fjalë pozitive ajo ka fituar simpatinë e publikut. Por cfarë ndodhi në emision ku Big Mama vazhdimisht ndërhynte...

Ema Ismailit: Çka i ndodhi pas martesës? (vido)

Bukuroshe sa të thuash, e zgjuar, fjalë pak dhe modeste. Ema Ismaili, motra e Adelines dhe Zanfines e ka dëshmuar se nuk ngjan aspak me disa nga femrat e tjera të bukura, të cilat...

Rrefim: Jam Vlora 27 vjeqare jetoj ne Gjermani E bera me Avdushin fshatarin sepse...

E bera me Avdushin fshatarin ,sepse te gjith thonin se ka te madh dhe… / Pamje Jam Vlora 27 vjece jetoj ne Gjermani, erdha nga Gjermania ne Prishtine ika pak dhe nga shtepija ne fshat...

Getit dhe Marinës :Keqkuptimi fantastik e dialektet do ju shkrijë së qeshuri (Video)

Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri (Video) Duke qenë njëri nga kosova e tjetra nga Shqipëria, nuk kishte dyshime senë fillimet e lidhjes, Getoari dhe Marina dotë kishin...

E dashura e deputetit palamenti te kosoves publikon foton që shashtris fansat

Ajo është bërë e njohur për publikun shqiptar pasi pohoi se ishte në një lidhje me një deputet të martuar të Parlamentit të Kosovës. Por kohët e fundit ajo është shprehur se nuk dëshiron të...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër