Tuesday, April 24, 2018
Home Ajo Page 3

Ajo

Femra

Ekslozive: E tepron shumë, Gjyste Vulaj, i çon këmbët në emision para Ermalit (Video)

Kjo e shtune do jetë e nxehtë me Ermal Mamaqin. Ai në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ka të ftuar këngëtarin Shpat Kasapin dhe këngëtaren Gjyste Vulaj, Komediani shqiptar në emision ka të ftuar këngëtarin Shpat...

Opa Bleronës po i shpërthejnë gjoksat

Blerona Zeqiri është njëra ndër moderatoret tona e cila shumë shpesh është preh e medies rozë Për të më shumë flitet rreth përmasave trupore që ajo ka, dikush e quan vajzë me mbipeshë e të...

Ekslozive : Rrëfehet 20 vjeçarja nga Suhareka : Bëj seks me dy vëllezër binjakë,...

Ajo thotë se i pëlqejnë që të dy dhe nuk e di çka të bëjë. Rrëfimi i plotë i vajzës: Bëj seks me dy vëllezër binjakë dhe asnjëri nga ata nuk e dinë për tjetrin. Ata janë...

Dikur ishin rivale të përbetuara : Tani jan sebashku se ku e qka...

Dikur kishin një bashkëpunim.Por, pasi dolën disa incizime ku nuk flisnin mirë njëra për tjetrën, Tuna Sejdi dhe Dafina Zeqiri i kanë dhënë fund miqësisë së tyre, duke u shëndrruar në rivale të përbetuara. Mirëpo,...

Premier 2018: Motra e Albatritit e tëra në kaçurrele, i ‘deklason’ një nga një...

Motra e Albatritit nuk ka si të mos përmendet në media për faktin se është pjesë e familjes së famshme të këngëtarëve, Muqiqi. Më shumë se si vajza e Meritës dhe Nysretit, ajo po komentohet...

Skandaloze : Edhe Shkurte Gashi shfaqet gjysmë e zhveshur ( vido )

Shkurte Gashi është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar, sidomos gjatë këtyre viteve të fundit, shkruan Gazeta Blic. Edhe pse në fillim të karrierës nuk ishte edhe aq e njohur për publikun,...

Skandaloze: 20-vjeçarja nga Lezha kryen marrëdhënie intime me të moshuarin në oborrin e pallatit

Gjendja e rënduar ekonomike është një faktor shumë i rëndësishëm i mënyrës se si të rinjtë detyrohen të kryejnë edhe veprime nga më poshtërueset për të siguruar bukën e gojës. Kryerja e marrëdhënieve seksuale është...

Ekslozive: Kjo është koha kur partnerët tradhtojnë më së shumti

Shkenca nuk ka gjetur ndonjë mënyrë se si të mos na thyhet zemra (ende), por të paktën mund të na tregojë se kur mund të ndodh. Psikologët e quajnë atë “kruarja 7-vjeçare”. Nëse emri ju...

Ekslozive Marina Fara: shfaqet e mrekullueshme në këto (Vido)

Marina Fara ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej ku shfaqet shumë e bukur dhe në formë. Edhe pse ka ekspozuar vetëm fytyrën gjë që ndodh rrallë, Marina u pëlqye shumë...

Pajtesa e ‘Çka ka Shpija’, tregon më shumë se ç’duhet format trupore

Fiona Gllavica është ndër aktoret më të komentuara në shoubizin shqiptar. Ajo për opinionin e gjerë njihet si Pajtesa, gruaja e Hamdit tupit në serialin mjaft të shikuar ‘Çka ka Shpija’. Lirisht mund të themi se...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër