Sunday, November 18, 2018
Home Ajo Page 26

Ajo

Femra

81% e grave dëshirojnë që ju ta bëni këtë gjatë seksit (Video)

Një sondazh i bër kohët e fundit ka zbuluar fantazitë seksuale të grave.Në fakt, shumica e njerëzve kanë fantazitë sekrete seksuale, sipas një sondazhi të kohëve të fundit.Ne nuk mund të veprojmë për të...

Histori+18. Fshatarja nga Makovci e etur për seks: E tradhtova burrin me komshiun

Kur isha e pamartuar, një djalë në fqinjësi më ngacmonte çdo ditë. Unë si fshatare nga një zonë rurale e Jugut të vendit, as që guxoja të mendoja për një aventurë seksuale, se lerë...

Plas Rrjeti: Befason në emision live Naim Abazi Tentoi ta Puthë në Gjoks këngëtaren...

Plas Rrjeti: Befason në emision live Naim Abazi Tentoi ta Puthë në Gjoks këngëtaren e njohur….Bashkëshorti i Mihrije Brahas, Naim Abazi, dhe këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj janë të ftuar në emisionin “n’Kosove Show”,...

Gjyste Vulaj: Ja me sa meshkuj e kam provuar, i vetmi që më kënaqi...

Kengtarja e mirenjohur Gjyste Vulaj e ftuar te premten mbrema ne nje emision ajo ka folur per here te par per marredhenjet me meshkujt dhe karieren,shkruan portali lajmipress.com.. Ku ajo pytet se me sa...

Flet Turistja Gjermane: Me çmontuan Dy çunat nga Reqaki deri sa… (Video)

Nje dite kisha probleme me internetin dhe theras tekniket. Vin dy cuna te shpia. Pc e mbaj ne dhomen time dhe ate dit isha vetem. Une nga vapa kisha veshur nje mini fund dhe...

Enca e pranon: Bera s*ks me djalin e video klipit, ishte i “tmerrshem” shqiptaret...

Enca Haxhiu behet e para këngëtare Shqiptare qe ka realizuar një klip tërësisht te pazakontë për kohen e Shqiptareve, ajo bën puthje e prekje te cilat vetëm ne klipe te Rihhanes mund te shohësh.....

Elvana Gjata provokon keq fansat! Shkon në koncert thuajse e zhveshur, TANGAT thuajse i...

Elvana Gjata së fundmi ka dhënë një koncert në Zvicer dhe si duket e ka ‘djegur’ atmosferën në club. Ajo shihej shumë afër publikut dhe teksa performonte për pak sa nuk tregoi më shumë...

Dikurb Kadri Vaseli ka qenë i fejuar me këtë bukuroshe që e njohim të...

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli mund të mburret për bashkëshorten që e ka, Violeta Veseli, e cila është edhe nëna e fëmijëve të Kadri Veselit. Violeta është edhe ndër gratë më të bukura të...

Burrri me tha e kam ber me motren time , ndersa un u pallova...

Burri me tregon se ku shkon dhe si kenaqet me tjetren , Ndersa vjehrra me thot ty buk po te bjen ne shpi qka po don me shum dhe…Burri me tregon se ku shkon...

FLET TURISTJA FRANCESE: ja si me paljuan dy cunat nga Tirana… (Video)

Pershendetje rrefimi im eshte ky,jam nje grua nga,Franca para 5 vitesh erdha ne Tirane per te vizituar por prej asaj dite mendjen ekam vetem se me ndodhen disa gjera qe nuk i prita, po...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër