Saturday, October 20, 2018
Home Ajo Page 25

Ajo

Femra

Nora duket tërheqëse edhe me veshjen e skijimit

ëngëtarja e shfaqë tërë trupin e saj në vendin ku po i bëjnë pushimet Ka disa ditë që këngëtarja Nora Istrefi bashkë me bashkëshortin, Robertin dhe vajzën kanë nisur pushimet dimërore. Ata kanë zgjedhur Banskon,...

Risi Kallashi çmend publikun: Kërcim provokues para Eduart Ndocajt

I ftuar sot në “Xing me Ermalin” është ish-deputeti Eduart Ndocaj i quajtur ndryshe “Kaubojsi”. Por Ndocaj nuk e di që Kallashi ka bërë një këngë për kaubojsat e këtë këngë ajo ka ardhur...

Rrefen për redaksiton Nkosove : Histori prekëse / Kushëriri më zhveshi dhe pastaj…

Unë që po ju shkruaj dua të identifikohem me emrin Mario. Shkruaj nga një qytet i vogël i Shqipërisë. Para se të nis historinë time, që bëni mirë ta lexoni sepse mund t’i ndodhë...

Zbulohet : Ana e errët e princeshës së ardhshme të Anglisë, këto janë skenat...

Meghan Markle të cilën shumica e mbajnë mend për rolin në serinë e popullarizuar ‘Suits’, në pranverë do të bëhet bashkëshortja e Princit Harry të Anglisë, pasi çifti sapo ka bërë të ditur se...

Rrefim i pa par deri me tani : Thot se e kam gjoksin XXL,...

Lindsey Pelas ka qenë një nga femrat më të ndjekura në vitin 2017 në Instagram. Numri i fansave të saj ka shkuar në më tepër se 7.1 milionë, kundrejt 2.4 milionëve që kishte një vit...

Meshkujt shqiptarë nuk dinë të bëjnë seks, të paaftë në shtrat

Zhaklina është njëra prej atyre blogereve që të tjerët e cilësojnë si “vajza me bo*e”. Një mëndje ndryshe nga mentaliteti i vendit të saj. Prej disa muajsh ajo është bërë pjesë e një portali ku...

Rrefimi i pa parë : Në fillim nuk doja, pastaj j’u luta të më..

Un jam Megi , nje dite isha me shoqen time e po pinim kafe si gjithmon isha e lyer e rregulluar por ate dite kisha veshur nje fustan super te ngushte qe mi tregonte...

Kushëriri më hoqi tangat, pastaj

Po shkruaj historin time,qe ka ndodhur ne muajn gusht.Jam 17 vjece dhe jetoj ne tr.Kishim dasem dhe e nisem qe 10 dite para, aty kisha shumë njerëz qe njihja.Mirpo me nje kusheri timin shkoja shumë...

Cilët lloje të njerëzve tradhëtojnë më shumë

Kënga e famshme “Jimmy Soul song” thotë “Nëse dëshiron te jetosh një jete te lumtur kurrë mos e marto një femër te bukur” (“If You Want to Be Happy for the Rest of Your...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër