Saturday, May 26, 2018
Home Ajo

Ajo

Femra

“Paraja e kthen ujin përpjetë” – 80 vjeçari ‘ekspozon’ super femrën e tij

Keni dëgjuar raste të ndryshme kur partnerët në një lidhje, kanë një diferencë të madhe në moshë. Por mos të harrojmë se të gjithë themi se dashuria nuk ka moshë. Por si reagojmë nëse në rrugë...

Rrefimi i Adelines: Seksi me i mire ne jete me… / VIDEO

A jemi ne duke rrahur një kalë të vdekur me kamxhik, për të shpëtuar martesën tonë?Në adoleshencë unë kam kaluar nga një marrëdhënie rastësore në tjetrën, shpesh edhe me burra të martuar.Nuk kam pasur...

E Pabesueshme: Rrëfimi i vjehrrës / Bëj rregullisht marredhenie me dhëndrin, por një natë...

Përshëndetje, po bëj marredhenien më të mire në jetë me dhëndrin. Ish-burri im dhe unë u divorcuam 20 vite më parë kur vajza jonë ishte katër vjeçe. Ai u zhvendos jashtë shtetit dhe vazhdova...

Ja sa herë seks duhet të bëni sipas moshës që keni

A bëni seks me partnerin shumë apo pak? Për disa njerëzit të kryerit marrëdhënie seksuale dy herë në javë është e mjaftueshme, por për disa tjerë kjo mund të vlerësohet si shumë pak apo...

“E kam të vogël, duhet të marrësh shenjë mirë”, Ilda i tregon gazetarit si...

E ftuar në emisionin “Një kat më lart”, të moderatorit Ermal Peçi, Ilda Bejleri u shpreh: Nuk mund të them kurrë që s’mund të jem në një lidhje më një futbollist, por nuk e...

Modelja që e ‘dogji’ botën! Ajo i nxori të gjitha në shesh

Ajo është rivalja më e madhe e Kim Kardashian Behet fjale për Anastasia Kvitko femër e cila i çmend te gjithë me linjat trupore tejet bombastike. Ajo nuk heziton të publikojë foto të nxehta, kështu duke...

Luana Vjollca zbulon këmbën dhe gjoksin, u dërgon shumë puthje ‘reale’

Luana Vjollca zbulon këmbën dhe gjoksin, u dërgon shumë puthje ‘reale’ Prezantuesja Luana Vjollca e ka ndarë me ndjekësit edhe një foto provokative. Kjo foto është shkëputur nga ditëlindja e Marinës e që ditë më parë...

Adelina tregon si u njoh me Valin: U takuam në diskotekë…

E ftuara e radhës e Shpëtim Deskut ishte Adelina Ismaili. Këngëtarja kosovare pas premierës së këngës “T”Iqja” erdhi në emisionin “n”KosovShow” për të folur rreth këtij projekti dhe detaje të tjera nga jeta e saj...

Gruaja e Dulit mahnitë me fustanin e saj “xixa-xixa”

Këngëtari i njohur Duli është shumë i kërkuar nga te gjithë për ahengje familjare, shkruan ORAvip. Çdo këngë e tij behet shumë shpejt hit dhe merr shumë komente pozitive. Se fundmi ai shfaqet me familje te...

U shpall maturantja më e bukur, kush është vajza e deputetit shqiptar

Ajo është vajza e tretë e deputetit dhe është shpallur si maturantja më e bukur. Bëhet fjalë për deputetin kosovar Lutfi Haziri, vajza e të cilit është komentuar shumë në mediat kosovare, duke u cilësuar...

Hapësirë Marketingu

- Advertisement -

Të reja

Patjetër