LAJMI I FUNDIT: Tenton te ik Burdushi nga paraburgimi me metodat e veta e nxajn ne kamera? (Video)

0
147

Një incident është regjistruar ne qendrën e parag/urimit ku një person ka tentuar te arr/atisen dhe sipas Policisë personi ne fjalë është Burdushi, ai ka tentuar ta bind rojtarin qe ta le te lire ne këmbim te një shume te madhe parash.

Sipas burimeve, rojtari nuk ka pranuar dhe menjëherë ka lajmëruar policinë për te marr masa tjera.