Geta tregon muskujt e barkut, por fustani i saj tërheq vëmendjen

0
56

Geta Beqa është trajnerja kosovare e cila fitoi shumë çmime botërore.

Ajo kujdeset shumë mirë për trupin e saj dhe prandaj është një femër shumë e formuar dhe seksi, shkruan ORAinfo.

Geta është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Se fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me një bluzë të shkurt e cila ia vë në pah muskujt e saj të barkut. Edhe me muskuj, Geta shfaqet super joshëse.