Dafina Zeqiri sapo doli nga frizerja, nuk do ta besoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar

0
107

Dafina Zeqiri sapo doli nga frizerja, nuk do ta besoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar
19:06 | 04 Nëntor 2018

Dafina Zeqiri vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo ndër të tjera është edhe një femër shumë atraktive, shkruan ORAinfo.

Dafi është aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se sa është rregulluar dhe po duket tejet bukur.