Big Mama vishet si plakë, me shami e me ‘kule’, do të habiteni me pamjen e saj

0
43

Big Mama e ‘shëndoshë’ tashmë ka mbetur në të kaluarën.
Tani mund ta shihni në Big Mama shumë të bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Ajo është aktive edhe me projekte muzikore dhe televizive të cilat rezultojnë të suksesshme.

Gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.
Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur si plakë me shami dhe ‘kule’ siҫ janë quajtur në kohët e mëparshme.