Agnesa bën foton me të bukur midis Tiranës!

0
24

Modelja e njohur Agnesa Vuthaj cilësohet të jetë njëra ndër femrat më të bukura shqiptare.

Këtë ajo e dëshmon vazhdimisht me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Agnesa është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme.

Ajo ka publikuar një imazh nga Tirana ku shfaqet me një libër në dorë. Me pak grim dhe dukës të gjatë, Agnesa shfaqet joshëse si asnjëherë me parë.