Liberta vjen kaq e freskët me imazhet e fundit, ja si duket ajo

0
360

Prezentuesja e njohur, Liberta Spahiu në çdo paraqitje të saj pëlqehet dhe komentohet shumë.

Kështu ka ndodhur edhe në imazhet e fundit të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram” nga vet Sellma.

Ajo ka publikuar disa imazhe të Libertës e cila shfaqet e grimuar për mrekulli.

Ky sipas tyre është një grim vere kurse në mesin e produkteve të përdorura hynë edhe ato të “Fenty Beuty” nga Rihanna./Indeksonline/(Kliko reklamën për të parë më shumë Foto👇👇