“Lere rehat familjen time”, gruaja i rreh dashnoren, reagimi i burrit nuk pritej…(VIDEO)

0
1312

Ky është momenti tronditës kur një grua xheloze dhe e zemëruar zvarrit për flokësh dashnoren e burrit të saj në mes të rrugës. Dhjetëra njerëz u mblodhën për të parë se si gruaja e qortonte vajzën e re, duke i bërtitur. Ajo e godiste në fytyrë dhe i thoshte: Ta kam thënë edhe më parë. Lëre të qetë familjen tonë.”
Ngjarja ka ndodhur në qytetin Hanzhong në Kinë. Bashkëshortja e burrit tradhtar duket se i ka hequr këpucët ndërsa i kërkon tjetrës, që ende është me taka të larta, t’i shpjegojë pse po e bën këtë. Në një moment ajo e rrëzon vajzën në tokë ndërkohë që kalimtarët nxjerrin telefonat për të filmuar përleshjen. Burri tradhtar në një moment ndërhyn dhe i thotë:
Mos e godit. Nuk ka të bëjë fare me të. Lëre të qetë!” Ndërkohë gruaja e cila ishte e vendosur për të nxjerrë inat mbi vajzën e re i kërkon në fund burrit që t’i japë fund atëherë. Ja dhe video.
Hape dhe shikoje videon duke shtypur mbi këtë hapsirën këtu më poshtë.