Kjo është vajza që bëri vetëvrasje sot në Prizren…(VIDEO)

0
1224

Ky është momenti tronditës kur një grua xheloze dhe e zemëruar zvarrit për flokësh dashnoren e burrit të saj në mes të rrugës. Dhjetëra njerëz u mblodhën për të parë se si gruaja e qortonte vajzën e re, duke i bërtitur. Ajo e godiste në fytyrë dhe i thoshte: Ta kam thënë edhe më parë. Lëre të qetë familjen tonë.”
Ngjarja ka ndodhur në qytetin Hanzhong në Kinë. Bashkëshortja e burrit tradhtar duket se i ka hequr këpucët ndërsa i kërkon tjetrës, që ende është me taka të larta, t’i shpjegojë pse po e bën këtë. Në një moment ajo e rrëzon vajzën në tokë ndërkohë që kalimtarët nxjerrin telefonat për të filmuar përleshjen. Burri tradhtar në një moment ndërhyn dhe i thotë:
Mos e godit. Nuk ka të bëjë fare me të. Lëre të qetë!” Ndërkohë gruaja e cila ishte e vendosur për të nxjerrë inat mbi vajzën e re i kërkon në fund burrit që t’i japë fund atëherë. Ja dhe video.
Hape dhe shikoje videon duke shtypur mbi këtë hapsirën këtu më poshtë.

POSTED ONMAY 26, 2018
Kjo është vajza që bëri vetëvrasje sot në Prizren…(VIDEO)

Është mësuar identiteti i vajzës që ka bërë vetëvrasje ditën e sotme në qytetin e Prizrenit. Ajo është A.D., e cila i dha fund jetës duke u hedhur nga kati i tetë i një ndërtese të pa banuar. Ajo ishte nga fshati Korish e Komunës së Prizrenit dhe vijonte mësimet në shkollën e mjekësisë në këtë qytet. Ajo ishte shoqe klase me vajzën tjetër e cila javë më parë gjithashtu vrau vetën. Persona të afërt me të dy shoqet, kanë thënë në kushte anonimiteti se vetëvrasja e sotme mund të ketë ndërlidhje me ngjarjen e parë tragjike.
Ja edhe nje video e gjiruar me telefon…
HAPE DHE SHIKOJE VIDEON DUKE SHTYPUR MBI KËTË HAPSIRËN KËTU MË POSHTË