Ekskluzive: Burime të familjes Berisha tregojnë pse Nora e Roberti nuk ishin në ditëlindjen e djalit të Tunës dhe Patrisit

0
595

Me datën 2 maj Tuna dhe Patrisi organizuan një festë të madhe me rastin e ditëlindjes së parë të djalit të tyre, Tianit.

Këtë festë të gjithë pritën që ta shohin edhe Norën e Robertin, bashkë me vajzën Renee, por ata nuk ishin pjesë e ditëlindjes.

Nëpër portale u shkruajt shumë rreth arsyjes pse ata nuk ishin në ditëlindje, bile Roberti disa herë deklaroi se nuk ishin në Kosovë me datë 2 maj, edhe pse ai po atë ditë publikoi fotografi në Instagram nga fitnesi në Prishtinë.