E papritur, Majk i penduar për gabimet ndaj Majlinda Zekës

0
284

Majku qysh nga ardhja në skenën muzikore ka shkëlqyer me prurjet në muzikë, janë disa nga hitet e tij që mbahen mënd dhe dëgjohet në çdo kohë me shumë ëndje, shkruan Kosovarja.

Reperi në raport me jetën private ka patur turbulenca, ishte koha kur ai kishte ne krahë vajzën zeshkane Majlinda Zekën i cili bëri publik këtë marrëdhënie. Por gjërat nuk ecën siç duhet dhe çdo gjë mori një kthesë tjetër.

Siç kuptohet Majlinda i ka kumtuar një lajm të pa këndshëm reprit, e që lidhja është shkëputur në një shpejtësi, ai ndërpre të gjitha kontaktet më modelen, e ky lajm ishte shtatzënia që reperi nuk e ka pritur dhe nuk e ka dëshiruar.

Majlinda nuk ka hequr dorë për tu bërë nënë, e sot ajo është më e lumtur se kurrë më parë pranë djalit Roan i cili para pak ditësh mbushi një vjeç.Majku në këtë mëngjes është bërë më i ndjeshëm ka sjell këto vargje shumë prekëse dhe penduese. Mund të jenë edhe pjesë e ndonjë projekti.
Lexo më shumë:(Kliko reklamën për të parë mē shumë👇👇