Unikkatil viziton varrin e Ibrahim Rugovës…(VIDEO)

0
320

Në Prishtinë momentalisht është duke qëndruar reperi i njohur kosovar Unikkatil.
Ai gjatë qëndrimit të tij, sot ka vizituar edhe varrin e ish-Presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova.
Shihet në gjirimin e një video me celular. Shikoje videon më poshtë.
Hape dhe shikoje videon duke shtypur mbi këtë hapsirën këtu më poshtë.