publikohet hiti Era Istrefi, zëri i himnit të Kampionatit Botëror 2018-të…(VIDEO)

0
703

Përderisa bota do jetë duke parë futboll e duke bërë tifo për shtetet e tyre, Kosova edhe pse jo në garë, do jetë prezente me zërin e Era Istrefit në HIMNIN E KAMPIONATIT BOTËROR 2018-të.
Ajo është një super vajzë, e cila sapo ka dhënë një super lajm për karrierën e saj.
U rrit në rrugët e Prishtinës, por talenti, zëri i saj e muzika, nuk u shijuan vetëm prej kosovarëve.
Era Istrefi, është e vetmja këngëtare shqiptare, e rritur në Kosovë që pati “boom” ndërkombëtar me këngën ‘Bon Bon’ të punuar nga producenti kosovar Big Bang, Ja qfar thot ajo për këtë super lajm për të, shiko videon më poshtë.
Hape dhe shikoje videon duke shtypur mbi këtë hapsirën këtu më poshtë.