Enca Haxhia si Kim Kardashian, pozon nudo dhe ndez rrjetin

0
392

Këngëtaraja e njohur Enca Haxhia ka befasuar me setin e fundit fotografik, duke na kujtuar disa nga pozat më pikante të yllit Kim Kardashian.

Ajo ka publikuar në Snap Chatin e saj disa nag momentet më pikante ku shfaqet krejtësisht e zhveshur dhe mban një peshqir para, por të pasmet e saj bombastike duken qartazi.

Zgjidhni dot tani mes Encës dhe Kim…!(Kliko reklamën për të parë më shumë Foto👇👇😲