A e keni ditur për lidhjen e Behxhet Pacollit me këtë këngëtare?

0
649

Ajo është shqiptare dhe në Itali është ndër këngëtaret më të njohura, ajo njihet edhe si një ndër këngëtaret më seksi në Evropë.

Bëhet fjalë për Ilirana Hoxhën, ajo është e njohur si Ana Oxa, pasi ka ndërruar emrin.

Por, a e dini që ajo dikur ishte gruaja e Ministrit të Punëve të Jashtme, Behxhet Pacolli?

Pacolli madje ka treguar se si janë njohur, mirëpo ajo qfarë ia vlen të theksohet është mënyra se si ai shprehet për të.

Me Anën jam njohur prej shëndetit të saj. Ajo vuante nga boshti i kurrizit, nga një shkarje unazash. Menaxheri i saj e dinte që unë udhëtoja shpesh për në Rusi, kështu që më kontaktuan për të sjellë një mjek të mirë nga Rusia. S’e kisha takuar asnjëherë më parë, por sigurisht që kisha dëgjuar

Më tej, ai vijon duke treguar arsyen e ndarjes së tyre dhe duke ja hedhur fajin motrës së madhe të Anës, e cila sipas tij ishte xheloze. Ishte një incident me këtë të fundit, ku kjo e akuzonte se e kishte rrahur, ai që e detyroi Anën të kërkonte divorcin’, kishte thënë ai, transmeton gazetametro.net.(Kliko reklamën për të parë më shumë rreth kësaj ngjarjeje👇👇