A do të agjëroi Salah ditën e finales? Ja çfarë thotë superylli…(VIDEO)

0
311

Mohamed Salah do të jetë agjërueshëm ditën e shtunë, kur do të luhet finalja e madhe e Ligës së Kampionëve. Në një intervistë për televizionin shtetëror egjiptian, Salah ka thënë se me ndihmën e Allahut është në finale dhe se do të agjëroi për të edhe të shtunën.
Ja cfar thot ai dhe pse do të agjeroj. Shiko videon më poshtë.
Hape dhe shikoje videon duke shtypur mbi këtë hapsirën këtu më poshtë.