Mbulohet Duda Balje, ja sa e bukur duket tani

0
295

Deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës Dude Balje, vazhdon të mbetet njëra ndër gratë deputete më të bukura.
Ajo çdoherë arrin të bie në sy me veshjen e saj elegante. Shumë herë u komentua nga se nuk po i përmbahej kodit të veshjes në Kuvend, transmeton Gazeta NewBorn.
E tani që ka filluar muaji i Ramazanit, Duda shfaqet e mbuluar me shami si një besimtare e devotshme.
Ndryshe, Duda Balje disa herë kishte folur për veshjen e saj, pasi ishte bërë temë në media dhe rrjete sociale. Ajo pati thënë se i pëlqen të vishet bukur.per te pare videon klikoni mbi rekklam..