Luana Vjollca zbulon këmbën dhe gjoksin, u dërgon shumë puthje ‘reale’

0
155

Luana Vjollca zbulon këmbën dhe gjoksin, u dërgon shumë puthje ‘reale’

Prezantuesja Luana Vjollca e ka ndarë me ndjekësit edhe një foto provokative.
Kjo foto është shkëputur nga ditëlindja e Marinës e që ditë më parë e festoi nën perendimin e diellit dhe personave më të dashur, Getit dhe motrës Luanës, shkruan lajmi.net

”1 Milion e 100 mije puthje REALE per Ju”, ishin fjalët e saj dhe komentet pozitive nga fansat nuk munguan.

Kujtojmë se së fundmi është bërë e ditur që ajo pritet të sjellë një duet me këngëtarin e njohur të muzikës popullore, Bujar Qamilin.(Kliko reklamën për të parë Foto👇👇