Këtë mashkull në Prishtinë e viziton në vend të punës Elvana Gjata

0
268

Elvana kohë më parë solli këngën më të fundit ‘Off Guard’ këngë kjo që u prit këndshëm. Këngëtarja njihet për një stil tepër të veçantë, por rreth kësaj shpesh e ka ndihmuar dhe i qëndron besnik dizajneri Valdrin Sahiti.

Elvana nuk bën hapin pa të, ajo sot i ka bërë një vizite në vend të tij të punës duke e suprizuar. /Kosovarja/