Adelina tregon si u njoh me Valin: U takuam në diskotekë…

0
193

E ftuara e radhës e Shpëtim Deskut ishte Adelina Ismaili.

Këngëtarja kosovare pas premierës së këngës “T”Iqja” erdhi në emisionin “n”KosovShow” për të folur rreth këtij projekti dhe detaje të tjera nga jeta e saj artistike dhe ajo private, shkruan lajmi.ne

Adelina si në shaka tha se ishte ajo e cila i ka propozuar Valit dhe janë takuar në një diskotekë e cila ishte e atij.

Por sipas Adelinës në shikim të parë Vali nuk ia jepte përshtypjen se ishte pronar i diskotekës por një punëtor i thjeshtë.

Pothuajse i gjithë emisioni u shoqërua me të qeshura dhe nuk munguar as surprizat.(Kliko reklamën për të parë videon👇👇mos e humbisni ja vlen të shihet⤵⤵