Gruaja e Dulit mahnitë me fustanin e saj “xixa-xixa”

0
239

Këngëtari i njohur Duli është shumë i kërkuar nga te gjithë për ahengje familjare, shkruan ORAvip.

Çdo këngë e tij behet shumë shpejt hit dhe merr shumë komente pozitive.

Se fundmi ai shfaqet me familje te tij, dhe sigurish bashkëshortja e tij merr vëmendjen e te gjithëve me bukurin e saj.

Ne rrjetin social Instagram këngëtari kohë pas kohe poston imazh nga ditëpërditshme.( Kliko reklamën për të parë Foto👇👇