Adelina 30 vjece nga Prishtina … Me zhveshi doktori pa qen nevoj dhe, kur e nxorri, un u dorzova dhe…..(Video)

0
12400

Jam Adelina 30 vjecare nga Prishtina. Nje dit isha pak e semur prej kembeve me zinte ngerrci pa nderpre vendosa te shkoj te doktori per tpa qfar me ka ndodhur pse me ze ngerci kaq shum pasi shkova tek ai i tregova qka eshte puna ai me tha te shvishem u zhvesha njeher vete me sytjena tha ti heq dhe ato duke u qeshut se vetem masazha e shoksit dhe e pid… te liron un menzi se prija menjeher un fillova te ferkoj…
shtyp rekkklamen e meposhtme dhe prit 5 sekoda per te pare videonnn..