“Xhavit ke kujdes, tash nuk e ke mbrapa SHIK-un e Fatos Klosit”

0
212

Pas përleshjes së djeshme në Kuvendin e Kosovës mes nënkryetarit të parlamentit Xhavit Haliti dhe deputetit të LDK-së, Arben Gashi, ka reaguar ish pjesëtari i SHIK-ut, Naim Miftari, i cili përmes një statusi në Facebook, shkruan se Haliti duhet të ketë kujdes pasi tash nuk e ka mbrapa SHIK-un e Fatos Klosit e as ushtarët e UÇK-së.

“Xhavit, ki kujdes se tash nuk e ki mbas SHIK-un e Fatos Klosit dhe as ushtarët e UÇK, budallës i ka vdekur nana qysh moti”- ka shkruar Miftari në Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here