Rikthehet diva e muzikës – Sot publikohet klipi më i ri i Adelina Ismaili

0
168

Pas një periudhe shkëputje të gjatë në fushën e muzikës për shkak të ardhjes në jetë të djalit të saj, sot Adelina do kthej gjithçka përmbys me lançimin e  klipin të ri i cili do publikohet në orën 20:45.

T’iqja është titulli i klipit më të ri që do publikoj mbrëmjen e sotme diva e muzikes Adelina Ismaili, pjesë e videoklipt është edhe djali i saj i vogël.

Një klip i kuruar deri në detaje dhe një Adelinë në super formë.

Të gjithë sy e vesh deri në orën 20:45 që do lançohet klipi. Si gjithmonë diva sjell vetëm hite po ashtu kjo do jetë kënga që do na shoqërojë gjatë gjithë verës.(Kliko reklamën për të parë videon👇👇