Mrekulli Vetem pak sekonda pasi erdhi ne jete foshnja nuk i hiqet së ëmës nga përqafimi.. (Pamje)

0
214

Kjo lidhje e menjëhershme emocionale mes një vajze të posalindur dhe nënës së saj tronditi edhe stafin mjekësor që ndihmoi në lindjen e foshnjes.Për fat të mirë gjithçka është filmuar, duke i lejuar të gjithë ta shohin këtë moment të veçantë.

Në spitalin Santa Monica në Brazil, Agata Ribeiro Coelho..
Hap reklamen / Vazhdo Artikullin e plote:(Kliko reklamën për të parë më shum👇👇

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here