ME VIDEO/ Nuk i mjaftoi braktisja e konferencës, Rama ‘i nxjerr inatin’ gazetares pasi u fikën kamerat

0
130

Edi Rama e ka vazhduar debatin me gazetaren e ‘’Fax News” Ambrozia Meta edhe pas fikjes së kamerave të ERTV-së.

Ai i ka thënë gazetares se nuk ka zbatuar rregullat e konferencës dhe të ketë turp për propagandës që ka bërë.Videon mund ta shikoni duke shtypur poshte rekkklammm, mos e humbisni: