Ja Qa Thot Per Kosovaret Edhe Per Liberalizimin e vizav Angela Merkel

0
167

Shumë shqiptarë nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, përshkak të kushteve janë larguar nga shteti i tyre dhe janë në gurbet e ku punojnë në Gjermani. Por sot do ngelet nje nder ditet me te kobshme per shqiptaret ne Gjermani. Sonte rreth ores 21:00 Kancelarja Angela Merkel doli ne nje konferenc per shtyp ku ju drejtua popullit Gjerman duke i thene se emigrantet tani nese duan te punojne ketu, duhet qe te…..klikonii me posht rekklamen dhe ju hapet video e deklarates:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here