Çmendet Milaim Zeka , Muslimant e sotit bin ne shehadet veq kur…..! (Video)

0
392
  • Milaim Zekes pas perleshjes qe pati me deputetin e vetvendosjes ishte sonte ne emiisionin Kojshia Show ku nder te tjerash ai foli edhe per muslimanet e kosove.
    Ai foli edhe per perleshjen e fundit, dhe beri nje deklarate interesante ku e pergezoje policine e Kosoves qe e lane te lire Frasher Krasniqin.
    Me poshte keni edhe pamjet..

 

Ja se qka tha mendini juaj

Ju lutem per keto qka tha milaim zeka

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here