Çfarë fshihet në Trekëndëshin e Bermudës? Studiuesit: Retë “sillen” çuditshëm (Video)

0
190

Për vite me radhë shumë anije dhe avionë janë zhdukur në mënyrë misterioze pa lënë asnjë gjurmë në këtë pjesë të planetit tonë.

Bëhet fjalë për atë që njihet si “Trekëndëshi i Bermudës”, që përfshin hapësirën detare në Paqësor mes Majamit të Shteteve të Bashkuara, San Juan të Porto Rikos dhe ishujve Bermuda.Videon mund ta shikoni duke shtypur poshte rekklammm, mos e humbisni:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here