Aksident i tmerrshem në Zvicër!! Humb jetën Kosovari

0
253

Në një aksident trafiku që ka ndodhur të dielën në autostradën AK në afërsi të lokalitetit Humlikon, rretina e Winterthurit, Zvicër, ka humbur jetën një person 42 vjeçar, vozitës i njërës nga disa makinat e aksidentuara. Pesë të tjerë kanë pësuar lëndime, disa prej të cilëve, të rënda.

Viktima 42 vjeçare, siç merr vesh albinfo.ch nga burimet e veta, është një shqiptar nga Komuna e Deçanit. Mësohet po ashtu se bashkëshortja e tij ka pësuar lëndime të rënda, ndërsa vajza, është lënduar më lehtë.Për të parë foto dhe video të aksidentit klikko mbi rekklamën më poshtë!! Kujdes pamjet!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here